NÁŠ PŘÍBĚH

Celý náš příběh

Naše Inspirace
Moudrost našich předků nám stále poskytuje silnou inspiraci. Jejich osvědčené a po staletí testované znalosti si i dnes udržují své místo v moderním světě a tvoří základní kámen našeho světa krásy. Ctíme tradici a generace před námi, zároveň však usilujeme o neustálé inovace a hledání nových, efektivních řešení. Pro nás je klíčové spojení těchto dvou aspektů, což se odráží v našich produktech.

 

Naše Hodnoty

JEDINEČNÉ SLOŽENÍ

Sílu ingrediencí, jako jsou Neem, Amla, Kurkuma, Tea Tree nebo Bakopa, si v indických kulturách uctívají jako drahocenné poklady. Tyto dary matky přírody jsou vybaveny mimořádnými vlastnostmi zaměřenými na dlouhodobé výsledky a slouží především k udržení zdraví pokožky a vlasů prostřednictvím hluboké výživy. 
TRANSPARENTNOST

Neděláme kompromisy v kvalitě a účinnosti našich produktů a neustupujeme ze svých standardů. Produkty, které nesplňují naše náročné požadavky, se do naší nabídky nedostanou. Každý produkt v našem sortimentu je takový, který bychom bez váhání doporučili svým nejbližším a je součástí naší každodenní péče.